Met de “Farmacie Leer App” is het mogelijk om via korte leerprikkels medewerkers in de apotheek (assistenten/ farmaceutisch medewerkers) “vakbekwaam” te houden. Dat kan in de vorm van meerkeuzevragen die periodiek verstuurd (gepusht) worden of een challenge waarin collega’s (of groepen) met elkaar de competitie aan kunnen gaan.
Wij gaan uit van de kracht van herhaling: door het herhalen van de vragen en leerstof wordt het leerrendement aanzienlijk vergroot (bron: Ebbinghaus).
De gebruiker beantwoordt de vraag en krijgt direct feedback of de vraag goed is beantwoord. Is het antwoord fout, dan komt de vraag op een later moment weer terug. Net zo lang tot het goede antwoord is gegeven. Bij elke vraag kan extra uitleg of achtergrondinformatie worden toegevoegd.
Het kennisniveau in uw apotheek naar een hoger niveau brengen met de Farmacie Leer App, er zijn diverse mogelijkheden;
Wat is er bekend vanuit eerder onderzoek hoe apothekersassistenten het leren via een app ervaren:
Ervaart u de Apothekersassisten App als meerwaarde voor uw werk, om de kennis up-to-date te houden?